Odamızdan Haberler


15
Ardahan Ticaret ve Sanayi Odası’nın Akreditasyon süreci çalışmaları kapsamında 13 Nisan 2019 Cumartesi günü odamız toplantı salonunda İç ve Dış Paydaşlarımızla birlikte Odamızın ve ilimizin SWOT Analizi için bir toplantı gerçekleştirildi.

Ardahan TSO’nun Akreditasyon süreci kapsamında gerçekleştirilen toplantıya odamız Yönetim Kurulu Başkanı Çetin DEMİRCİ, Yönetim ve Meclis Üyeleri Turgay Şirin, Aytürk DÜNDAR, Özmen DEMİR, Bora AYDIN, Genel Sekreter Aşkın KIZILKAYA, Odamız Akademisyen Danışmanı Arzu KILIÇ, Kadın ve Genç Girişimciler Kurulu Üyeleri ile Oda üyelerimiz ve ilgili kurum ve kuruluşların temsilcileri katıldı.

Başkan Demirci tarafından gerçekleştirilen açılış konuşmasının ardından Ardahan Üniversitesi İİBF Dr. Öğr. Üyesi Tayfun Yıldız SWOT analizi , önemi ve uygulanma biçimi ile ilgili bir sunum gerçekleştirdi. Sunumun ardından odamız akademik danışmanı Dr.Öğr.Üyesi Arzu KILIÇ moderatörlüğünde ilimiz ve odamıza ait güçlü ve zayıf yanlar ile tehdit ve fırsatları (SWOT) içeren analiz çalışması ve beklentilere yönelik anket uygulaması gerçekleştirilmiştir. Katılımcıların görüş ve önerilerini belirtmesinden sonra toplantı sona ermiştir.
Okunma Sayısı: 262
resim