Odamızdan Haberler


30

Ardahan Ticaret ve Sanayi Odası, Antalya Ticaret Borsası’nın (ATB) Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) işbirliğinde “Sizin oraların nesi meşhur?” sloganıyla bu yıl 9’ncısı düzenlenen Yöresel Ürünler Fuarı (YÖREX) kapılarını Antalya ANFAŞ fuarına katıldı .

Bu yıl 72 ilden, 135 Oda-Borsa, 19 kalkınma ajansı, 252 kurum ve 94 firma olmak üzere toplam 500 katılımcının ürünlerini sergileyeceği 9. YÖREX fuarına Ardahan Ticaret ve Sanayi Odası da katıldı.

Ardahan Ticaret ve Sanayi Odası, Ardahan Kaşar Peyniri ve Çiçek Balı tanıttığı fuara Ardahan TSO Genel Sekreteri Aşkın KIZILKAYA katıldı.

“ARDAHAN TSO’YA TEŞEKKÜR…”
Fuar açılışının ardından fuarda yer alan stantları ziyaret eden Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı M. Rifat HİSARCIKLIOĞLU, Antalya Ticaret Borsası Başkanı Ali ÇANDIR ve beraberindeki heyet Ardahan Ticaret ve Sanayi Odası standını da ziyaret etti.

Stant ziyaretinde TOBB Başkanı M. Rifat HİSARCIKLIOĞLU’na ve beraberindeki heyete Ardahan Kaşar Peyniri ve Çiçek Balı ikram edildi.Ardahan Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Aşkın KIZILKAYA tarafından TOBB Başkan M. Rifat HİSARCIKLIOĞLU, na Damal Bebeği hediye etti.

TOBB Başkan M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Ardahan Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Aşkın KIZILKAYA 'ya Yöresel Ürünleri Fuarı’na katılımından dolayı teşekkür etti.


Okunma Sayısı: 690
resim