Odamızdan Haberler


13

 Ardahan Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Çetin DEMİRCİ ve Ardahan Valisi Mehmet Emin Bilmez bayramda ilimiz esnaflarını ziyaret ettiler. Ziyaret süresince Ardahan TSO Başkanı Demirci ve Sayın Vali Bilmez esnafın karşılaştığı sorunları ve beklentilerini dinleyerek gerekli yerlere iletilmek üzere not aldılar.

 

Yakın bir zamanda ilimizde göreve başlayan Vali Bilmez ilimizi tanımak amacıyla birçok ziyaretler gerçekleştirmektedir. Bayram vesilesi ile Başkan Demirci ile birlikte ziyaretler gerçekleştiren Vali Bilmez, “ Başkan Çetin Demirci ile sizlerin sorunlarınızı dinlemek ve çözüm bulmak ve hayırlı işler temennisinde bulunmak bu ziyaret gerçekleştirdik “dedi.

 

Ardahan TSO Başkanı Demirci; Ardahan Ticaret ve Sanayi Odasının gücünü üyelerinden aldığını söyledi. Başkan Demirci “ Üyelerimiz var ki bizler de varız. Bu sebeple bizler de hizmet için sizleri ziyaret ediyoruz. Sorunlarınızı ve beklentilerinizi öğrenerek sizlere hizmet vermek temel çalışma felsefemizdir. Bundan sonrada bu felsefe ile çalışmaya devam edeceğiz. Siz değerli üyelerimizle sürekli irtibat halinde olarak, sizlerle kaynaşarak zorlukları daha çabuk atlatırız ve güçlenerek büyürüz, ben buna yürekten inanıyorum. Sizler bizim varlık nedenimizsiniz. Bu sebeple de bizler hizmet için sizlerin her daim yanınızdayız ve hizmetinizdeyiz” dedi. 

Okunma Sayısı: 1130
resim