Odamızdan Haberler


17

 06 Temmuz 2017 tarihinde Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğinde Sayın M.Rifat Hisarcıklıoğlu başkanlığında yapılan Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölge toplantında açıklanan Milli İstihdam Seferberliğinde Ardahan üye başına istihdamda 3,3 ile Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgesinde 21 ili geride bırakarak birinci oldu.

               

TOBB başkanı Hisarcıklıoğlunda  ATSO üyelerine teşekkür.

                Milli istihdam seferberliği kapsamında 3.3 üye başına istidamda birinci olan Ardahan, bölge toplantında Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı sayın M. Rifat HİSARCIKLIOĞLU tarafından Katkı sunan ATSO Başkanı Çetin DEMİRCİYE ve ATSO üyelerine teşekkür etti.

                Milli istihdam seferberliği kapsamında Çalışma Sosyal Güvenlik Kurumu Müsteşar Yardımcısı Serhat AYRIM ve Çalışma Sosyal Güvenlik Kurumu uzmanlarının sunum yaptı toplantıya ATSO Başkanı Çetin DEMİRCİ, İŞKUR il Müdür V. Ahmet SONKAYA, SGK İl Müdürü Aziz BOZ ve ATSO Üyeleri Katıldı.

Ardahan üye başına istihdam etme oranında Türkiye birincisi yapmak için çalışmalar başladı.

                ATSO Başkanı Demirci yapmış olduğu konuşmasında ‘’ iş dünyası olarak bizler her zaman taşın altına elimizi değil vücudumuzu koymaya hazırız. İlin birinci olmasında emeği geçen ATSO Üyelerine,İŞKUR İl Müdür V. Ahmet SONKAYA’a, SGK İl müdürü Aziz BOZ’a teşekkür etti’’.

Demirci ayrıca bugün toplantımıza katılarak katkı sunan Çalışma Sosyal Güvenlik Kurumu Müsteşar Yardımcısı Serhat AYRIM’a, Çalışma Sosyal Güvenlik Kurumu uzmanlarına teşekkür ederim dedi.

                Demirci; bundan sonra hedefimiz İstihdamda Türkiye birincisi olmak dedi.

                Demirci; Müsteşar Yrd. Serhat AYRIM’a oda ziyareti anısına plaket takdim ederken, İŞKUR İl Müdür V. Ahmet SONKAYA’a, SGK İl müdürü Aziz BOZ’a Teşekkür belgesi verdi.

 

 

Toplantı aile fotoğrafı çekilerek son buldu.

Okunma Sayısı: 1365
resim